Wydarzenia

Recital Sławka Uniatowskiego

Z okazji Walentynek w mistrzejowickim Centrum Serenada zaplanowany jest recital Sławka Uniatowskiego z zespołem. Odbędzie się on w sobotę, 17 lutego, o godzinie 18.00 na Placu Spotkań. Wstęp na koncert jest wolny, jednak trzeba dokonać rezerwacji poprzez maila: wydarzenia@centrumserenada.pl Chętnych zapraszamy :) Wydarzenie na Facebooku  

Trzecie spotkanie Projekt:(Nie)Idealny

  We wtorek, 23 stycznia, o godzinie 19.00 rozpocznie się spotkanie Projekt:(Nie)Idealny w Parafii św. Maksymiliana Kolbe :) Projekt:(Nie)Idealny to spotkania z modlitwą o dobrą żonę i dobrego męża. W planie spotkań jest Msza święta, świadectwa małżeństw i luźne rozmowy. Na najbliższym spotkaniu tematem przewodnim będzie “Chemicznie o miłości”. Serdecznie zapraszamy :) → Wydarzenie na FB Warto również śledzić stronę projektu na Facebooku :)

Termometr Uczuć - grudniowa zbiórka darów

Tak jak w zeszłym roku startujemy z gorącą akcją „Termometru uczuć”! Zbieramy dary dla Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w całych Mistrzejowicach – przede wszystkim karmę, zabawki, legowiska, koce, kołdry itp. W tamtym roku udało nam się zebrać aż 171 kg karmy! Termometr został rozgrzany do czerwoności! I to dzięki Wam! :) Czy w tym roku pobijemy zeszłoroczny wynik? Jedno jest pewne – bez Was się to nie uda, dlatego już

Premiera Alternatywnego Przewodnika po Nowej Hucie

Już dzisiaj o godzinie 16 na os. Górali 5 odbędzie się finał projektu Alternatywny Przewodnik po Nowej Hucie” organizowany przez Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida. W trakcie jego trwania odbędzie się także BarCamp – spotkanie z przedstawicielami nowohuckich inicjatyw i miejsc oraz premiera nowohuckiego przewodnika – „Alternatywny Przewodnik po Nowej Hucie”, w którego tworzenie zaangażowany był również zespół Naszego Portalu – Daria oraz Paula. „Alternatywny Przewodnik po Nowej Hucie”

Projekt: (Nie)Idealny, czyli modlitwa o dobrą żonę i o dobrego męża

Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań nowego projektu w Parafii św. Maksymiliana Kolbe Projekt: (Nie)Idealny :) Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 19.00 w dolnym Kościele. Podczas wydarzenia odbędzie się wspólna Msza Święta podczas której będzie modlitwa o dobrą żonę i dobrego męża, z pomocą Eweliny i Adama będziemy zastanawiać się czy miłość jest przeznaczeniem oraz poznamy się i porozmawiamy. Fanpage:www.facebook.com/projekt.nie.idealny.mistrzejowice/ Wydarzenie na Facebooku Zapraszamy w imieniu organizatorów :)