O nas

Kto prowadzi portal Mistrzejowice24.pl?

 

img_9278_5-x1600

Mistrzejowice24.pl prowadzi trójka 26-letnich przyjaciół, którzy znają się już od podstawówki: Daria, Paula i Tomek. Wszyscy od urodzenia mieszkamy w Mistrzejowicach. Wszystkie szkoły ukończyliśmy w dzielnicy Mistrzejowice (Technikum Poligraficzno-Księgarskie i XXI Liceum Ogólnokształcące) i dopiero podczas studiów nasze drogi się rozeszły ;)
Razem tworzymy zespół Mistrzejowice24.pl – każdy z nas jest inny, mamy różnorodne zainteresowania, doświadczenia oraz wkład w portal.

DariaPomysłodawczyni i menadżerka całego portalu. Miłośniczka fotografii i jazzu. Uwielbia organizować wydarzenia, udzielać się w różnych projektach oraz tworzyć własne. Skończyła Technikum Poligraficzno-Księgarskie i studia z zakresu zarządzania, biznesu oraz marketingu w sieci. Zawodowo jest związana z własną firmą, w której tworzy strony Internetowe, zajmuje się marketingiem oraz fotografuje razem z Paulą. Pracowała również jako Wirtualna Asystentka i Office Manager. Teraz zajmuje się stricte marketngiem. Jest spokojną osobą, ale potrafiącą wziąć sprawy w swoje ręce i dużo zdziałać.

W portalu zajmuje się: całym projektem – administracją strony, pisaniem artykułów, social media, grafiką, kontaktem z czytelnikami i instytucjami, wymyślaniem, planowaniem i organizacją wydarzeń.

PaulaRuda Redaktor Naczelna portalu Mistrzejowice24.pl. Z zamiłowania i wykształcenia dziennikarz, ponadto pasjonatka fotografii oraz kultury japońskiej. W wolnej chwili relaksuje się przy grach komputerowych. Można rzecz, że urodziła się z piórem w dłoni – pisze od zawsze: opowiadania, eseje, felietony, czasami nawet wiersze. Marzy o tym, by wydać własną książkę, prowadzi bloga urodowo-lifestylowego. Kocha dobrą muzykę, wciągające powieści oraz gorące kakao. Nie potrafi żyć bez kotów.

W portalu zajmuje się: pisaniem artykułów do „Śladu”, pisaniem artykułów na portal, korektą tekstów, relacjami fotograficznymi.

TomekJedyny mężczyzna w zespole, inżynier technologi chemicznej. Grafik i drukarz z zawodu, stąd wszelkie wydruki i projekty przechodzą zazwyczaj przez jego czujne, wyczulone na błędy i kolory oko. Zawsze służy dobrą radą, a jego logiczne myślenie i chłodna kalkulacja często przydają się podczas podejmowania decyzji i obmyślania wydarzeń i planów na przyszłość. Osiedle Złotego Wieku zna jak własną kieszeń.

W portalu zajmuje się: pisaniem artykułów, planowaniem wydarzeń.

Jak to się zaczęło?

Na pomysł stworzenia portalu wpadła Daria już w 2013 roku. Tworząc portal chciała rozwiązać problem, który zauważyła – brak jednego miejsca skupiającego wszystkie wydarzenia w dzielnicy oraz informacji z życia Mistrzejowic. Chciała również stworzyć społeczność Mistrzejowic, która będzie miała swoje miejsce w Internecie, gdzie będzie można wymieniać informacje, zdjęcia, zainteresowania, bądź znaleźć pomoc. W listopadzie 2015 roku portal ruszył pełną parą :)

Cały czas skupiamy się na tworzeniu portalu z ciekawych i przydatnych informacji oraz organizacji wydarzeń dla mieszkańców Mistrzejowic. Mamy pomysły na różne akcje, którymi chcemy wywołać uśmiech, nauczyć nowych rzeczy oraz przyczynić się do powstania interesujących wydarzeń w dzielnicy.

Aktualnie współpracujemy już z kilkoma instytucjami w Mistrzejowicach. W ciągu roku planujemy wydarzenia i konkursy na różne okazje :)

Co miesiąc również organizujemy Mistrzejowickie Spotkania, na których można nas poznać, zaproponować własną inicjatywę i powymieniać kontakty z innymi mieszkańcami dzielnicy :)

Nasze projekty

Mistrzejowice z pasją” to cykl artykułów o mieszkańcach Mistrzejowic, którzy mają swoje niezwykłe pasje. Bohaterowie naszego cyklu będą opowiadać o swoim hobby, o Mistrzejowicach, doświadczeniach i o swoich pomysłach na realizacje marzeń.

Ponadto nasi bohaterowie będą gośćmi specjalnym na naszych Mistrzejowickich Spotkaniach. Będzie można porozmawiać z nami oraz bohaterami naszych artykułów – może uda się nawiązać współprace lub po prostu usłyszeć odpowiedzi na swoje pytania :)

Jeśli sami macie ciekawe hobby lub znacie osoby, o których chcielibyście przeczytać – koniecznie dajcie nam znać! :)

 

Mistrzejowickie Spotkania to kreatywne spotkanie z nami, mieszkańcami dzielnicy i bohaterami naszego cyklu Mistrzejowice z pasją.

Dla kogo jest spotkanie?
Dla wszystkich osób, które chcą poznać kogoś ze swojej dzielnicy, porozmawiać na różne tematy, podzielić się swoją pasją lub też włączyć się w nasze działania.

Spotkania odbywają się w luźnej atmosferze :)

Piszą/mówią o nas

 

Radio Kraków, audycja Przed Hejnałem (02.05.2017r.)
Opowiadaliśmy o naszym portalu, pomyśle na niego i różnych projektach.

Gimnazjum39.krakow.pl
O naszej akcji "Termometr Uczuć".

 

Chcesz tworzyć z nami ciekawe inicjatywy?

 

Jeśli chciałbyś działać razem z nami i tworzyć fajne projekty i wydarzenia w dzielnicy - pisz śmiało na kontakt@mistrzejowice24.pl lub na naszym Facebooku :)