Reklama

Portal Mistrzejowice24.pl jest prowadzony od listopada 2015 roku przez trójkę przyjaciół. W ciągu tego czasu opublikowaliśmy ponad 380 artykułów, dotarliśmy do ponad 1100 fanów na Facebooku i zorganizowaliśmy kilka wydarzeń. Na portalu informujemy o różnych sprawach dotyczących mieszkańców, promujemy wydarzenia, które są organizowane w dzielnicy oraz organizujemy własne. Jest to jedyny portal o dzielnicy Mistrzejowice.

Czytelnicy portalu to przede wszystkim mieszkańcy dzielnicy XV Mistrzejowice, którzy chętnie czytają informacje o nowościach, usługach i wydarzeniach w swojej najbliższej okolicy.

Liczba czytelników od początku stale rośnie i zwiększa się zaangażowanie w budowanie społeczności Mistrzejowickiej.


Oferta reklamy

 
- artykuł sponsorowany
Wszystkie publikowane artykuły pisane są przez nas, aby w odpowiednio trafić do naszych czytelników. Teksty piszemy do maksymalnie 1500 znaków i zamieszczamy w nich zdjęcia dostarczone przez reklamodawców lub ewentualnie wyszukujemy w bazach bezpłatnych zdjęć. Pod każdym artykułem sponsorowanym dodajemy informacje "artykuł sponsorowany". Artykuły zostają na stałe na naszym portalu.

- banner
Banner możemy umieścić dostępnych miejscach na portalu.

- konkursy
Chętnie zorganizujemy konkurs dla czytelników, na który będą przekazane nagrody w zamian za reklamę konkursową.

- inna współpraca
Jesteśmy otwarci na różną współpracę. Jeśli mają Państwo pomysł, zapraszamy do kontaktu na kontakt@mistrzejowice24.pl

Za usługę wystawiamy fakturę.


Statystyki

Dziennie nasz portal ma około 100 wyświetleń, a przy angażujących tematach do 1200 wyświetleń na dzień. Mamy ponad 2600 Unikalnych Użytkowników.

 

Grupy wiekowe:


Klienci

Firmy, z którymi przeprowadzaliśmy akcje reklamowe.


Zapraszamy do kontaktu:

kontakt@mistrzejowice24.pl