Kino pod chmurką – wieczory komedii

Projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa. Edycja 2018.

Zapraszamy do letniego kina przed Klubem Kuźnia Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida na os. Złotego Wieku 14. Podczas cotygodniowych spotkań będzie można obejrzeć komedie, wybrane w głosowaniu przez mieszkańców. 
Zobaczymy się 9 czerwca o 19.00, 15, 23 i 30 czerwca oraz 7 i 14 lipca o 21.00 przed Klubem Kuźnia, a w razie niepogody, w Kuźni (wówczas, niestety, liczba miejsc będzie ograniczona). Projekcje będą poprzedzone licznymi atrakcjami. 
Wstęp wolny.

Wyniki głosowania na filmy dostępne są tutaj.

Program:

9 czerwca o godz. 17:00 zaczynamy Strefą dla najmłodszych
Dzieci nie będą się nudzić – będą wspólne zabawy, animacje, a o 19.00 zapraszamy na film Był sobie pies. Wyjątkowo oglądamy w Kuźni (ciemno robi się dopiero o 21:00, a przecież każdy mieszkaniec ma prawo obejrzeć komedię wybraną właśnie dla niego, także Dziecko :) 

15 czerwca planujemy Święto Kuźni – festyn rodzinny
Będzie mnóstwo atrakcji: pokazy grup tanecznych z Klubu Kuźnia, warsztaty dla dzieci, animacje i zabawy, dmuchańce, ogłoszenie wyników konkursu, rozdanie nagród i wernisaż prac laureatów 10. Konkursu plastycznego na ilustrację legendy nowohuckiej 2019 i wiele innych. Zapraszamy także na koncert Orkiestry Dętej „Solvay” działającej pod patronatem Domu Kultury Podgórze, Święto ogrodów, warsztaty i Malowany ogród – wernisaż wystawy malarstwa Marty Kuli-Ulatowskiej. 

23 czerwca zapraszamy na Food Truckowe co nieco… 
Zaczynamy o 16:00 – smakowite Food Trucki zapraszają :)
O 17:00 zobaczymy teatrzyk dla dzieciaków i dorosłych, którzy wiedzą, co dobre – spektakl “Dong co ma świecący nos” pokazany przed Kuźnią spodoba się nie tylko maluchom!

30 czerwca zapraszamy do Strefy relaksu
Krztynkę się zakrzątnąć, pochylić nad sobą, poczuć przyjemność ze wspólnego ćwiczenia? Czy tak można? Oczywiście u nas na zielonej trawce  Zapraszamy o 17:00 na pilates i jogę, a jeśli ktoś czuje się znużony, na leżaki przed Kuźnią. Chwila relaksu jest nam wszystkim potrzebna!

7 lipca zamierzamy przyjrzeć się Nowej Hucie, tej naszej, Mistrzejowickiej. 
Obejrzymy wystawę fotografii, Nowohuckie rzeźby plenerowe w technologii druku 3D ZADAR.pl i wybierzemy się na wspólny spacer. Zaprosimy też na mistrzejowicką grę miejską. 

14 lipca zapraszamy do Mistrzejowickiego Klubu Rodziców na piknik i kreatywne warsztaty dla rodzin. Nasze hasło brzmi: Bądźmy Eko i na luzie! 

Projekt finansowany jest z Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa – Edycja 2018. 

Organizator: Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida – Klub Kuźnia 
Dzielnica XV Mistrzejowice 

Partnerzy:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Mistrzejowice 
Portal Mistrzejowce24.pl

Dodaj komentarz